Styret i Hexagon ønsker å invitere alle klubbens medlemmer til generalforsamling for 2021. På grunn av Covid-19 restriksjoner vil generalforsamlingen gjennomføres digitalt.

Den første informasjonen om generalforsamlingen ble sendt ut 6.januar, og denne formelle innkallingen postes her, og sendes i klubbens andre formelle kanaler, onsdag 3.mars 2021, 3 uker før generalforsamlingen i henhold til klubbens vedtekter §4 c). Det blir også annonsert på de digitale spillkveldene som arrangeres i påvente av at vi kan åpne klubben for normal aktivitet.

Linker til den endelige agendaen og sakspapirer vil bli sendt ut minst 1 uke før generalforsamlingen.

Tid og sted

Dato24.mars 2021
Tidspunkt18:00 til vi er ferdig (normalt senest 20:00)
StedDigitalt – Google Meet – https://meet.google.com/ddd-mcrh-jdd
AvstemmingDigitalt

Agenda

Dette er den overordnede agendaen.

 1. Godkjenning av innkallingen
 2. Valg av:
  1. Ordstyrer
  2. Referent
  3. Tellekorps (2 personer)
 3. Årsberetning
 4. Økonomi
  1. Hexagon og Hexcons regnskap for 2020
  2. Revisors beretning
  3. Hexagons budsjett for 2021
  4. Kontingent, adgang og spillederrefusjoner 2021
 5. Vedtektsendringer
 6. Ordinære vedtekter
  1. Styreinstruks for Hexconsjef
 7. Valg
  1. Hvilke poster skal Hexagon ha
  2. Valg av styre
  3. Valg av intern revisor
 8. Heving av møtet

Medlemskap

For å kunne stemme ved valget må man være medlem av Hexagon for kalenderåret 2021, det vil si å ha betalt medlemskontingenten for 2021 (kr 50,-) i løpet av kalenderåret 2021.

Betaling av medlemskontingenten er enklest gjennom Vipps. Hexagon sitt Vippsnummer er 126190. Merk betalingen med Medlemsskap 2021 og navnet ditt. Du vil få en skriftlig kvittering på en klubbkveld som bekreftelse på betalingen.

Summen som skal betales er kr 50,- for rent medlemskap.

I tillegg åpnes det for å betale for adgang, selv om klubben har holdt minimalt åpent denne våren. Om man ønsker å betale for adgang for vårsemesteret kommer styret til å foreslå på generalforsamlingen at vårsemesteret vil koste kr 100, mens høstsemesteret i utgangspunktet vil koste kr 200,-. Merk betalingen med semestrene du ønsker å betale adgang for.

Om du ikke har Vipps, eller ønsker en annen betalingsmåte, kontakt styret på hexagonstyret@googlegroups.com. Gjør dette i god tid før generalforsamlingen da bankbetalinger tar lengre tid å få bekreftet.

Sende inn saker

Er det en vedtekt du ønsker å få endret? Er det en styreinstruks som er unøyaktig? Er det noe annet du lurer på? Send styret en e-post til hexagonstyret@googlegroups.com. Det vil alltid være åpent for å komme med saker til generalforsamlingen under generalforsamlingen, men det er alltid en fordel om det kommer inn så tidlig som mulig slik at det kan sendes ut til alle.

Dokumenter

Agendahttps://docs.google.com/document/d/1XjMAXgKOBwLh1Igwc76vBcqQsASas4tAx3Hxhwp4sfU
Årsberetninghttps://docs.google.com/document/d/1xyvFa4lXO8OyaJvvJYK8GGlLMROO0SHz38sq1EO7Z4U
Regnskap Hexagonhttps://drive.google.com/file/d/1YLGsUYDV38gOcCN7XlWdPBvid2MWAqm2
Regnskap Hexconhttps://drive.google.com/file/d/1J39lr8w5LtHv214mEYJPYyRe9wEo5ahr
Revisors beretningKommer
Budsjett Hexagon 2021https://docs.google.com/spreadsheets/d/1c2bSQ8VWbsUjimO5R8XQRk2bx-Ecn1XYgmO9bWr2egk
VedtektsendringsforslagIngen forslag
Styreinstruks for Hexconsjefhttps://docs.google.com/document/d/17yWX9HZo6aMmTUZXZX5O3i0UhQuOR5sYzICozI8wYlg

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s