Community Forums: [LFP][Paid][D&D 5e] Ghosts of Saltmarsh | Roll20: Online  virtual tabletop
D&D Ghost of Saltmarch, Copyright Wizards of the Coast

Den 25. August i høst ble det bestemt at årets klubbsaga blir forslaget fra Sigurd Gaut, «Sailing the Sea of Zipoctli», hvor spillere vil befinne seg blandt en gruppe leiesoldater som holder til ved en sagnomsust innsjø på størrelse med vårt middelhav. Her dukker det opp uhyrer og hærer fra alle verdensdeler og verdener, så eventyrere mangler aldri på arbeid. Spillet vil foregå i Dungens & Dragons 5e systemet, og for de som ikke kan å lage karakterer på egenhånd vil det være forhåndsgenererte karakterer på sagaens wiki: https://klubbsaga2021.wikidot.com.

Den 15. September vil vi også ha en online session for å lage karakterer klokken 18:00 på discord serveren https://dicord.gg/cVgUgngmMz.

Offisiell sagastart med første spilling blir først når Hexagon åpner for fysisk oppmøte igjen. Følg med på klubbens kanaler.

-Torgeir Engen, Co-DM

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s