I følge klubbens vedtekter §6 d) skal det velges ny Hexconsjef på en ekstraordinært generalforsamling innen 3 klubbkvelder etter Hexcon. Og selv om Hexcon ikke ble gjennomført i år grunnet Corona situasjonen skal det fremdeles velges en ny Hexconsjef.

6 d) Hexconsjef velges av Hexagons medlemmer på ekstraordinær generalforsamling innen tre klubbkvelder etter forrige Hexcon.

Klubbens vedtakter: https://hexagonspillklubb.wordpress.com/om-klubben/styre-og-stell/klubbregler-og-ordinaere-vedtak/

Måten valget vil bli gjennomført på er at kandidater kan melde seg til styrelista (hexagonstyret@googlegroups.com) eller til det ansvarlige styremedlemmet på klubbkveldene frem til og med 18.november kl 18:30.

Om det er flere kandidater vil det gjennomføres et digitalt valg med stemmefrist 25.november. Om det kun stiller en kandidat vil det ansvarlige styremedlemmet gjennomføre et valg i pausen (20:30) onsdag 18.november.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s